شروع ثبت نام کارگاه‌های چهارمین کنگره نقش و جایگاه مادر: مادرانگی در ایران

به اطلاع علاقه مندان میرساند ثبت نام کارگاه های چهارمین کنگره ی نقش و جایگاه مادر آغاز گردید.

راهنمای ثبت نام در کارگاه ها

توجه کنید که ثبت نام در کارگاه ها فقط از طریق سایت و پنل کاربری امکان پذیر است.
بنابراین در وهله ی نخست باید جهت نام نویسی در سایت و ایجاد پنل کاربری اقدام نمایید:


مراحل نام نویسی در همایش

- از منوی ثبت نام در همایش و ارسال مقاله، گزینه سامانه کاربران همایش را انتخاب کنید.
- در صفحه باز شده، گزینه ثبت نام را انتخاب نموده و فرم ثبت نام را تکمیل نمایید. پس از این مرحله، ایمیلی حاوی لینک فعالسازی برای شما ارسال می گردد. 
- به ایمیل خود رفته و ایمیل ارسالی از طرف سیستم را مشاهده و بر روی لینک فعالسازی موجود در ایمیل کلیک کنید. 
- با کلیک بر روی لینک فعالسازی به سایت همایش بازگشته و وارد قسمت ورود به صفحه کنترل پنل کاربران می شوید. در آنجا با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور می توانید به پنل کاربری خود وارد شوید. 


مراحل نام نویسی در کارگاه
- از منوی سمت راست صفحه، گزینه ی "کارگاه" را انتخاب نمایید.
- در صفحه باز شده، می توانید در کارگاه مورد نظر خود "نام نویسی اولیه" انجام دهید. (دقت کنید که نام نویسی اولیه در کارگاه به معنای ثبت نام قطعی نیست و جهت قطعی کردن ثبت نام باید هزینه ی کارگاه مربوطه را پرداخت نمایید).
- در صورتی که قصد دارید از "تخفیف دانشجویی  ثبت نام در کارگاه ها" استفاده نمایید، پس از نام نویسی اولیه در کارگاه مدنظر خود، از منوی سمت راست صفحه، بر روی "ارسال فایل" کلیک نمایید. در این قسمت می توانید تصویر کارت دانشجویی خود را ارسال نمایید. مسئولین دبیرخانه همایش تا 48 ساعت پس از آپلود تصویر، در صورت تایید مورد، کد تخفیف را برای شما فعال می کنند. پس از آن می توانید هزینه ی مشمول تخفیف را از طریق پنل کاربری تان واریز نمایید.


- دقت کنید که امکان بازگشت مبالغ واریزی وجود ندارد. بنابراین در صورتی که قصد استفاده از تخفیف دانشجویی کارگاه ها را دارید، به هیچ وجه پیش از اعمال تخفیف بر روی پنل تان، هزینه ی کارگاه را پرداخت ننمایید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده ی پوستر کارگاه ها 
کلیک کنید.