کلینیک تخصصی مادر و کودک

 مرکز خدمات روان­شناسی و مشاوره (3) دانشکده علوم تربیتی و روان­شناسی دانشگاه شهید بهشتی با عنوان کلینیک تخصصی مادر و کودک با بهره ­مندی از اساتید، فارغ التحصیلان و دانشجویان آن دانشگاه که در اردیبهشت ماه سال جاری افتتاح گردید،

هم ­اکنون آماده پذیرش مراجعین محترم جهت ارائه خدمات در زمینه ­های زیر می ­باشد:

  1. بازی درمانی: یکی از اصلی ترین روشهای مورد استفاده در کاهش مشکلات دوران کودکی، افزایش اعتماد به نفس و کاهش مشکلات توجه و تمرکز، بازی درمانی است. در کلینیک مادر و کودک با وجود اتاق بازی مجهز و بازی درمانگران با تجربه، در موارد مورد نیاز از بازی درمانی استفاده خواهد شد.
  2. هنردرمانی: موسیقی درمانی، نمایش درمانی و دیگر گرایشهای هنردرمانی به صورت انفرادی و گروهی در کودکان و نوجوانان به کار برده می شوند.
  3. کاردرمانی: خدمات تخصصی کاردرمانی در کاهش مشکلات حسی- حرکتی کودکان با نیازهای خاص مورد استفاده قرار می گیرند.
  4. روان درمانی: روان درمانی انفرادی و گروهی در نوجوانان و با هدف کاهش مشکلات هیجانی، تحصیلی، ارتباطی و خانوادگی اجرا می شود.
  5. برنامه ویژه کلینیک، مسافر کوچولو: در این برنامه، مادر از ماه­ های اول بارداری، همراهی خواهد شد تا به بهترین شیوه با فرزند خود و نیازهای منحصر به فرد او هماهنگ شود و راه رشد و تکامل او را تسهیل نماید. این برنامه تا 3 سالگی کودک ادامه پیدا می کند.


آدرس: شهرک اکباتان،پردیس 2 دانشگاه شهید بهشتی

تلفن: 44664071

ساعات پذیرش: از ساعت 9 صبح الی 6 بعد از ظهر